-
-
-

PRUDENTIAL

Z gwarantowaną kwotą wypłaty i ubezpieczeniem na życie. Pomyśl o tym odpowiednio wcześnie, by na emeryturze utrzymać standard życia na obecnym poziomie.


NASZE UBEZPIECZENIA:

1. START W ŻYCIE - PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA

2. PEWNA EMERYTURA
 
3. OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW - KAPITAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ                            

4. OCHRONA ŻYCIA
 
5. PEWNY KAPITAŁ

CECHY WSPÓLNE NASZYCH UBEZPIECZEŃ:
  • Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego.
  • Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności na emeryturę.
  • Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na obecnym poziomie.
  • Rozsądna wysokość wpłat – To nie jest duży wydatek. Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie (Start w Życie od 125zł miesięcznie), nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.
  • Elastyczne rozwiązanie – To, jak długo zdecydujesz się oszczędzać, zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia.
  • Gwarancja zwrotu wpłaconych składek – Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek z tytułu umowy głównej na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na to ubezpieczenie.
  • Brak podatku od dochodów kapitałowych  –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa).
 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ LUB KONTAKT TELEFONICZNY +48 531 570 780.

MACIEJ BRZOZOWSKI
Konsultant ds planowania finansowego
maciej.brzozowski@pru-konsultant.pl
tel. 531 570 780

 
Napisz do nas