Praca Nieruchomości

Biuro Nieruchomości MB HOUSE w Szczecinie poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy ds. Nieruchomości.

Opis stanowiska:
  • sprzedaż i wynajem nieruchomości,
  • poszukiwanie klientów,
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości do bazy danych,
  • prezentacja nieruchomości,
  • bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientami,
  • obsługa transakcji,
Poszukujemy osób:
  • zainteresowanych tematyką nieruchomości,
  • szybko nawiązujących kontakty,
  • zdeterminowanych w realizacji celów,
  • otwartych na nowe wyzwania,
  • dobrze zorganizowanych,
  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta,
Oferujemy:
  • zdobycie praktycznej wiedzy w przyjaznej atmosferze,
  • interesującą pracę w terenie i w biurze,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • służbowy komputer i telefon komórkowy,
  • atrakcyjne, wysokie zarobki - 50% prowizji.
  • pracę w nowoczesnym biurze w CH Nowy Turzyn z darmowym parkingiem.

Jeśli jesteś specjalistą lub po prostu gotowy, żeby spróbować pracy z nami, prześlij swoje CV na adres biuro@mbhouse.pl
Gwarantujemy, że zapoznamy się z każdą wiadomością. Odpowiemy na wybrane.

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".